ART / Oil paintings / Olja på plåt 16999276
nr 1699 9276
Olja på plåt
Bo Andersson. Signerad KGBA, Daterad 2010, ej ram, 35x26 cm, unframed,
Bo Andersson. Signerad KGBA, Daterad 2010, ej ram, 35x26 cm, oramad
SEK 100
Monday May 5 2025
at 20:23:23
4/5 15:55:26