KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9076378
nr 907 6378
Blandteknik
1800-tal, Monogramsign EL, Dräktstudie, 28 x 19
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 augusti 2014
kl 19:47:28
25/8 11:47:26
500 kr
25/8 18:37:23