KONST / Litografier / Färglitografi 12815212
nr 1281 5212
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 31/390. Motivet: 32x26 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
måndag 14 oktober 2019
kl 19:45:03
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin