KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16997148

nr 1699 7148

KLIVE (Carl Winblad). Utan titel. Signerad. Daterad 2016, Grafittikonst på duk, 100x80 cm, oramad

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 5 maj 2025
kl 19:34:54

1/5 18:15:37 1      Vinnande bud