KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 16363006
nr 1636 3006
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 69/100, Etsning med passepartout. Bildmått: 24x19 cm, yttermått inklusive ram: 40x34 cm, oramat löst blad
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
måndag 19 augusti 2024
kl 19:27:55