KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9816138

nr 981 6138

William Solenberg

(1906-1980), Sverige

Akvarell, W Solenberg, Stockholm, signerad 1973, 24x33

William Solenberg, svensk bildkonstnär född 1906, död 1980.

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 21 september 2015
kl 19:16:02

15/9 14:07:12 1      100 kr
21/9 06:57:11 2      Vinnande bud

William Solenberg

Läs mer om William Solenberg