KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13139102
nr 1313 9102
Olof Stålhammar
(1869-1945), Sverige
Oljemålning, "Snickare". Signerad, daterad 34. Olja på duk, 67x57 cm
Olof Stålhammar, svensk bildkonstnär född 1869, död 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 mars 2020
kl 20:09:58
300 kr
400 kr
Olof Stålhammar
Läs mer om Olof Stålhammar