KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14034477

nr 1403 4477

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv. Ej signerad. Motivet: 20x31, yttermått inklusive ram: 36x47 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 juni 2021
kl 20:06:55

14/6 15:24:08 1      Vinnande bud