GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 6216085

nr 621 6085

VASE

Italy, 1950s, signed,

Italien, 1950-tal, signerad

Withdrawn

Monday January 25 2010
at 18:06:25

  • Thema-auction