KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 12815133
nr 1281 5133
Kopparstick
8 st, 1800-tal, antika skulpturer, bladets mått: 35x54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 19:05:14
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr