KONST / Litografier / Färglitografi 13909380
nr 1390 9380
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 197/290, oramat löst blad. Bladets mått: 60x83 cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 april 2021
kl 18:21:53