ART / Etchings etc / Etching 15482135
nr 1548 2135
ETCHING
Dagmar Norell, Flickansikte. Signed. Numrerad, 15/25. Image dimensions: 16x12 cm, outer dimensions including frame: 41x31,
Dagmar Norell, Flickansikte, Signerad. Numrerad, 15/25. Bildmått: 16x12 cm, yttermått inklusive ram: 41x31 cm
Monday June 19 2023
at 18:59:39
- Thema-auction
Jun 19
Kvinnliga Konstnärer
Read more about Kvinnliga Konstnärer