KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15218164
nr 1521 8164
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad, barn. Olja på duk, 68x33 cm, yttermått inklusive ram: 84x50 cm
måndag 13 februari 2023
kl 20:23:19
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg
All världens barn (Lisa Larson)