ART / Oil paintings / Oil painting 12645576

nr 1264 5576

OIL PAINTING

pine tree, Gårdsmotiv, signed. Oil on canvas, 46x37,

Tall, Gårdsmotiv, signerad. Olja på duk, 46x37 cm

600

Monday July 15 2019
at 19:02:57

Halvkristall