KONST / Litografier / Litografier 16956265

nr 1695 6265

Litografier

2 st, Kolorerade, Frankrike, omkring 1900. Ramar i rokokostil, Bildmått: 40x73 cm, yttermått inklusive ram: 57x90 cm. Ej signerad

måndag 21 april 2025
kl 20:19:05