KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12861230
nr 1286 1230
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Stockholm. Signerad, daterad -61, med dedikation. Motivet: 33x54 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 november 2019
kl 20:41:50
4/11 19:07:02
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén