KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11209060

nr 1120 9060

Blandteknik

signerad. E. L-N 1916, man och fågel, 31x15

Utrop:

400 kr

Såld:

400 kr

måndag 31 juli 2017
kl 18:15:22