KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15474004

nr 1547 4004

Akvareller

2 st, Italien, Porträtt, 1800-tal, 32x24 cm, akvarell, yttermått inklusive ram: 48x40 cm. Ej signerad

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 12 juni 2023
kl 18:11:03