KONST / Litografier / Färglitografi 11525204
nr 1152 5204
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), Sverige. Signerad och numrerad 10/200, motivet: 59x44
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 december 2017
kl 20:33:14
11/12 08:17:32
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist