KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13899287
nr 1389 9287
Sereni, Stilleben. Signerad. Olja på duk, duk, 59x30, yttermått inklusive ram: 76x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:27:38
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr