KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14687069
nr 1468 7069
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 68x102 cm, yttermått inklusive ram: 83x117 cm
Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 18:17:19
23/5 16:57:32
Bruno Karlsson
Läs mer om Bruno Karlsson