KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5075131

nr 507 5131

Akvarell

signerad Kouzakova, "Gycklare" 21x16

Utrop:

100 kr

Såld:

850 kr

måndag 4 februari 2008
kl 17:53:29