KONST / Litografier / Grafiska blad 11367178

nr 1136 7178

Grafiska blad

2 st, Handkolorerade akvatinter, Londonmotiv, Horse guards & Lambert Palace, motivet: 20x30 ca

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 oktober 2017
kl 19:40:12

10/10 22:51:31 1      Vinnande bud