KONST / Litografier / Grafiska blad 13614265
nr 1361 4265
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Grafiska blad, 2 st, Ej signerad. Motivet: 21x31 respektive 16x26 cm
Utrop:
400 kr
måndag 23 november 2020
kl 18:03:55
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund