KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13824002
nr 1382 4002
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsningar, 2 st, Signerad, numrerad 86/100 respektive 25/100, daterad -74. Bladets mått: ca 75x56 cm, oramade lösa blad
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:22:46
26/2 11:23:12
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel