KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12485343

nr 1248 5343

Robert Högfeldt

(1894-1986), Sverige

Oljemålning, Signerad, skogssjö. Olja på duk, 50x60

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 15 april 2019
kl 19:22:08

Robert Högfeldt

Läs mer om Robert Högfeldt