KONST / Litografier / Litografi 14424014

nr 1442 4014

Wolfgang Gäfgen

(f. 1936), Tyskland

Litografi, Signerad, numrerad 14/50, oramat löst blad, 70x100 cm

Wolfgang Gäfgen, tysk bildkonstnär född 1936.

måndag 17 januari 2022
kl 18:06:23

Wolfgang Gäfgen

Läs mer om Wolfgang Gäfgen