KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13909162

nr 1390 9162

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

Oljemålning, "Orange bowl". Signerad. Olja på papper, ca 20x23 cm, yttermått inklusive ram: 22x26 cm

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

Utrop:

500 kr

måndag 12 april 2021
kl 20:35:19

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson