KONST / Litografier / Färglitografi 11809561

nr 1180 9561

Carin Adler

(f. 1929), Sverige

Färglitografi, Stockholmsmotiv vinter. Signerad, numrerad 93/250,26x34 cm

Carin Adler, född 1929, svensk målare.

Utrop:

300 kr

måndag 30 april 2018
kl 18:22:01

Carin Adler

Läs mer om Carin Adler