KONST / Litografier / Grafiskt blad 12257254
nr 1225 7254
Cecilia Haupt
(f. 1972), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 37/240, bladets mått: 26x20 cm
Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 december 2018
kl 18:50:57
17/12 18:31:40