KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 16569367
nr 1656 9367
Tuschteckning
Zhi Wei Zhang. Signerad, daterad -93, Slottsfogdebostaden", bladets mått: 38x53 cm, yttermått inklusive ram: 60x74 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 november 2024
kl 20:24:12
11/11 20:13:39