Ã–VRIGT / Speglar / Bordsplateau 12156091

nr 1215 6091

Bordsplateau

mässing, 69x48

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 5 november 2018
kl 18:42:37

Mässing