KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14281022

nr 1428 1022

Kina, Antik, Interiör med figurer, ej signerad. Olja på duk, 171x115 cm

Kondition: skadad duk

måndag 25 oktober 2021
kl 18:27:34

  • Klassiska
  • 25 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska