KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7843161

nr 784 3161

Akvarell

Okänd konstnär, män på vassbåtar, signerad Vasguez, motivets mått: 28x38

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 oktober 2012
kl 17:17:31

20/10 14:19:37 1      Vinnande bud