MÖBLER / Skåp & hyllor / Skrivskåp 9671464

nr 967 1464

Skrivskåp

omkring 1800, längd: 88 cm, djup: 46 cm, höjd: 170 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 15 juni 2015
kl 21:01:54