KONST / Litografier / Färglitografi 15075164
nr 1507 5164
Margareta Sjödin
(f. 1942), Sverige
Signerad, numrerad 3/125. Färglitografi, bildmått: 42x60 cm, yttermått inklusive ram: 60x76 cm
Margareta Sjödin, svensk skådespelare och målare född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 5 december 2022
kl 18:13:20
Margareta Sjödin
Läs mer om Margareta Sjödin