ART / Lithographs / Giclée 13919078
nr 1391 9078
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Anita Paulsson (b. 1942), Sweden. "Blå Pall". Signed, numbered 15/100. Subject: 37x27 cm, outer dimensions including frame: 52x42 cm,
Gicléetryck, "Blå Pall". Signerad, numrerad 15/100. Motivet: 37x27 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Anita Paulsson, Swedish painter born 1942.
Monday April 19 2021
at 20:35:19