KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14193330

nr 1419 3330

Akvarell

T E Francis, Alplandskap. Signerad. Akvarell, bildmått: 35x22, yttermått inklusive ram: 56x44 cm

Utrop:

600 kr

måndag 20 september 2021
kl 20:08:20