ÖVRIGT / Diverse / Fotogenlampa 14257078

nr 1425 7078

Fotogenlampa

glas och metall, 1900-talets första hälft. Höjd: 55cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 oktober 2021
kl 18:42:16

14/10 17:35:28 1      250 kr
18/10 17:42:37 2      Vinnande bud