KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12969058
nr 1296 9058
Roger Fällman
(f. 1961), Sverige
Oljemålning, Skogsglänta. Signerad. Olja på duk, 60x50 cm
Roger Fällman, svensk målare född 1961.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 9 december 2019
kl 20:34:19
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)