KONST / Litografier / Färglitografi 14823313
nr 1482 3313
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Signerad, numrerad 205/210,1976. Färglitografi, bildmått: 29x37, yttermått inklusive ram: 44x50 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 19:49:59
13/8 13:36:27
100 kr
15/8 19:07:19