KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 14477226

nr 1447 7226

Henry Unger

(f. 1945), Sverige

Färgetsningar, 2 st, Signerad, yttermått inklusive ram: ca 56x72 cm

Henry Unger, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.

Utrop:

600 kr

måndag 7 februari 2022
kl 18:38:10

Henry Unger

Läs mer om Henry Unger