KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17526715
*
nr 1752 6715
Oljemålning
Imants Sinka (1915-1993). Signerad, fjällandskap. Olja på pannå, 26x33, yttermått inklusive ram, 34x42 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2026
kl 19:21:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/1 14:52:46
1
300 kr
12/1 18:51:41
2
400 kr
12/1 19:07:22
1
400 kr
12/1 19:07:22
2
400 kr (Budbetjänt)
12/1 19:07:29
1
Vinnande bud
12/1 19:08:50
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fjällandskap fjällmotiv imants sinka landskap landskapsmotiv landskapsmåleri olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10
-
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:14
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1752 6715
Oljemålning
Imants Sinka (1915-1993). Signerad, fjällandskap. Olja på pannå, 26x33, yttermått inklusive ram, 34x42 cm
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 450 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2026 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/1 14:52:46 | 1 | 300 kr |
| 12/1 18:51:41 | 2 | 400 kr |
| 12/1 19:07:22 | 1 | 400 kr |
| 12/1 19:07:22 | 2 | 400 kr (Budbetjänt) |
| 12/1 19:07:29 | 1 | Vinnande bud |
| 12/1 19:08:50 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fjällandskap fjällmotiv imants sinka landskap landskapsmotiv landskapsmåleri olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10 -
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:14



