GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fajans & porslin 14688414
nr 1468 8414
Fajans & porslin
5 delar, modell äldre, diameter: 22-31 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 18:54:42
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)