KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14366524
nr 1436 6524
Vjeteslav Kliuchnikov
(f. 1956), Ryssland
Oljemålning, Gråsparvar. Signerad. Olja på duk, 54x65, oramad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:06:55
1/12 22:54:23
4/12 14:35:03