KONST / Litografier / Färglitografi 11536463
nr 1153 6463
Nini Bjønness
, Norge
Färglitografi, Signerad och numrerad 187/500, "Blomstersbilde", bladets mått: 4258
Kondition: löst blad
Nini Bjønness, norsk bildkonstnär.
Utrop:
300 kr
måndag 18 december 2017
kl 19:28:43