KONST / Litografier / Litografi 8181125

nr 818 1125

Maria Hillfon

(f. 1945), Sverige

Litografi, Maria Hillfon (f. 1945), 179/380, SIGNERAD, motivets mått: 35X29

Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.

Utrop:

400 kr

Såld:

250 kr

måndag 1 april 2013
kl 20:06:09

Maria Hillfon

Läs mer om Maria Hillfon