KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14487045

nr 1448 7045

Ulrica Hydman-Vallien

(1938-2018), Sverige

Oljemålning, "Fina Tillsammans". Olja på duk, 40x40 cm. Signerad, oramad

Kondition: skadad duk

Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.

måndag 14 februari 2022
kl 19:39:38

Ulrica Hydman-Vallien

Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien