KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17132272
nr 1713 2272
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad Tore P, stilleben, 66x86 cm, yttermått inklusive ram: 85x105 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 juli 2025
kl 18:47:37
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr