ÖVRIGT / Diverse / Schatull 5122206

nr 512 2206

Schatull

med 4 karaffer + ett fat, 1800-tal, (fanérskador)

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.300 kr

måndag 3 mars 2008
kl 17:42:36